Tesár a Klampiar

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných tesárov a klampiarov na montáž strešných konštrukcií a drevostavieb

– Výroba, oprava a údržba konštrukcií z dreva.

– Meranie, konštruovanie, upravovanie rozmerov dreva podľa potrebných parametrov.

– Montovanie rôznych tesárskych výrobkov – strešné konštrukcie, stoly, dvere, rôzne zložité drevené konštrukcie atď.

– Udržiavanie a kontrolovanie technického stavu tesárskych výrobkov a konštrukcií.

Výhody a benefity

– dlhodobá práca

– mzda: 7 – 9 €/hod.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom na E-mail: info@hemmask.sk

Požiadavky pre uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– samostatnosť
– chuť pracovať
– vlastné tesárske/klampiarske náradie

Podmienky

živnosť