Tesár a Klampiar

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných tesárov a klampiarov na montáž strešných konštrukcií a drevostavieb

  • Výroba, oprava a údržba konštrukcií z dreva.
  • Meranie, konštruovanie, upravovanie rozmerov dreva podľa potrebných parametrov.
  • Montovanie rôznych tesárskych výrobkov – strešné konštrukcie, stoly, dvere, rôzne zložité drevené konštrukcie atď.
  • Udržiavanie a kontrolovanie technického stavu tesárskych výrobkov a konštrukcií.

Výhody a benefity

  • dlhodobá práca
  • mzda: 7 – 9 €/hod.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom na E-mail: info@hemmask.sk

Požiadavky pre uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • samostatnosť
  • chuť pracovať
  • vlastné tesárske/klampiarske náradie

Podmienky

  • živnosť